קונדום הטוב ביותר לספק דרך יעילה למנוע הריון לא רצוי והתפשטות של מחלות המועברות במגע מיני. בשימוש עקבי ונכון, הם יעילים 98% במניעת הריון. עם כל כך הרבה סוגים, גדלים וצורות של קונדומים זמינים, זה יכול להיות קשה לקבוע איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך. הנה שלושה טיפים לבחירת הקונדום הטוב ביותר עבורך:

1. קבל את המידה הנכונה – הגודל קובע כשמדובר בקונדומים. אם קונדום גדול מדי, הוא יכול להחליק במהלך יחסי מין ואתה עדיין יכול להסתכן בהריון. אם קונדום קטן מדי, זה יכול להיות לא נוח ופחות יעיל. המידה הנכונה תתאים היטב, אך לא הדוקה מדי. זה לא אמור להגביל את זרימת הדם או לגרום אי נוחות. כדי לקבוע גודל, למדוד את היקף הפין. רוב יצרני הקונדומים מציעים מגוון גדלים, מאקסטרה סמול ועד אקסטרה לארג'.

2. בחרו את החומר הנכון – בעוד שרוב הקונדומים עשויים מלטקס, זו לא האפשרות היחידה שקיימת. כיום קיימים קונדומים העשויים מפוליאוריתן, פוליאיזופרן וקרומים טבעיים. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות משלו, ולכן חשוב לעשות את המחקר שלך ולהבין את האפשרויות שלך. קונדומים לטקס, למשל, הם הנפוצים ביותר זמינים ויעילים מאוד, אבל הם יכולים לגרום לתגובה אלרגית אצל אנשים מסוימים. קונדומים פוליאוריטנים דקים יותר מלטקס ויכולים לספק רגישות מוגברת, בעוד שקונדומים פוליאיזופרן דקים עוד יותר והם אופציה טובה לאנשים עם אלרגיות לטקס. קונדומים טבעיים עשויים מעורות של בעלי חיים, כמו עור כבש, ובעוד שהם יכולים לספק הגנה מסוימת, אין להשתמש בהם כדי למנוע הריון, שכן הם פחות יעילים בעצירת העברת חיידקים הגורמים למחלות מין.

3. תנו עדיפות לאיכות  – חשוב להיות מודעים היכן נוצר הקונדום ומי הכין אותו. קונדומים איכותיים צריכים להיות מיוצרים בסביבת ייצור סטרילית, לכלול חומרי סיכה קנייניים ולהכיל רמות גבוהות של הגנה מפני שבירה ודליפה. בצע את המחקר שלך ובחר מותג אמין ואמין שמתאים לצרכים שלך.

לסיכום, קונדומים הם אמצעי מניעה יעיל ונוח. כאשר בוחרים את הקונדום הנכון, חשוב לקחת בחשבון גודל, חומר ואיכות. על ידי ביצוע טיפים אלה, אתה יכול להבטיח שיש לך את הקונדום הטוב ביותר עבורך ועבור השותף שלך. וכמובן לא לשכוח, כאשר מזמינים נערות ליווי ברמת גן – אתם חייבים קונדומים.