כשגדלתי בשנות ה-90, זה כמעט נראה כאילו קלולס נמצא בכל מקום. לסרט האייקוני בכיכובם של אלישיה סילברסטון, פול ראד ובריטני מרפי הייתה השפעה גדולה על התרבות הפופולרית ונראה שהוא כאן כדי להישאר. "קלולס" עוקב אחר סיפורה של שר הורוביץ, נערה יפהפייה, מסוגננת ופופולרית המתגוררת בבוורלי הילס, וההרפתקאות שבאות בעקבותיה. לא רק ש"קלולס" מכיל קומדיה קלאסית וציטוטים בלתי נשכחים, אלא שיש לו גם השפעה כבדה על תעשיית האופנה – שנמשכת עד עצם היום הזה. הנה הסיבה שכולם צריכים לצפות ב"קלולס" היום.

ראשית, לקלולס יש קאסט מדהים שכולם ביחד הופכים את הסיפור הזה לנהדר. אלישיה סילברסטון מגלמת את שר הורוביץ, הפאשניסטה המפונקת אך בעלת הכוונות הטובות שהלב שלה נמצא במקום הנכון. פול ראד מגלם את ג'וש, אחיה החורג, בו היא מתאהבת בסופו של דבר. בריטני מרפי מגלמת את טאי, הילדה החדשה בבית הספר שמצליחה להשתלב, וסטייסי דאש מגלמת את דיון, חברתה הטובה ביותר של שר. ההופעות של צוות השחקנים המצוין הזה מרוממות את הסרט כולו והופכות אותו לתענוג לצפייה.

העלילה של קלולס פשוטה אך יעילה. שר ודיון הופכות אט אט מודעות לזכותן ולכוחן בעולם, ומשתמשות בה כדי לעזור לחברתן החדשה לכיתה, טאי. הם יוצאים לסדרת הרפתקאות בבוורלי הילס, מלמדים אותה את החבלים ומראים לה את החיים הטובים שהם חיים. כמובן, שר גם צריכה להתעמת עם רגשותיה כלפי אחיה החורג ג'וש, ובסופו של דבר לומדת לשמור על האהבה בתוך המשפחה.

מלבד ההופעות המעולות של צוות השחקנים והעלילה המתוקה והמתוקה, קלולס גם הותירה חותם משמעותי על תעשיית האופנה והיופי. מתלבושת המשבצות הצהובה האופיינית של שר ועד לנעילות הבלונדיניות המלבינות, המראה האיקוני שלהם שוכפל מספר פעמים על ידי סלבריטאים ואנשים רגילים. קלולס פופולרי במיוחד בקרב צעירים, והאופנה מהסרט, הכוללת צבעים בהירים והדפסים נועזים, עדיין נראית בחנויות כיום.

בסופו של דבר, "קלולס" הוא סרט קלאסי שיישאר על-זמני. יש לו סיפור נוגע ללב ומעורר הזדהות, צוות שחקנים פנטסטי והרבה רגעי אופנה איקוניים. למרות שיצא לפני יותר מ-25 שנה, הוא ממשיך להדהד בקרב הקהל גם היום ולהשפיע על תעשיית האופנה. קלולס הוא צפייה חיונית לכולם, מכיוון שהוא יכול לספק בריחה מהמציאות ותזכורת לכך שקלולס הוא קלאסיקה שכאן כדי להישאר.

ואם בלונדיניות צעירות עושות אותך חרמן, הזמן נערות ליווי במרכז