האם אי פעם חשבת לקיים יחסי מין באמצע היום? סקס אחר הצהריים יכול להציע שפע של יתרונות – החל מהפגת מתח ושיפור השינה ועד לתיבול מערכת היחסים שלך והפיכתך לפרודוקטיבי יותר. על ידי לקיחת הפוגה זו בשעות הצהריים, לא רק שזוגות יכולים לאשר את אהבתם זה לזה, אלא שהם יכולים גם לחוות פרץ ממריץ של אנרגיה ושמחה.

אינטימיות בצהריים: הכרח באמצע השבוע

 
כולנו יודעים שמערכות יחסים זקוקות למאמץ כדי שהן ישגשגו, ולכן הגיוני לתעדף את החלק החשוב ביותר במערכת היחסים שלכם: אהבה וסקס. למרות הסטיגמות התרבותיות סביב סקס בצהריים, מחקרים מצאו שוב ושוב כי עיסוק בפעילות מינית באמצע היום יכול להיות בעל השפעות חיוביות על זוגות.

ראשית, ידוע שאינטימיות מורידה את רמות הלחץ. כאשר סקס מתרחש באמצע יום, זוגות יכולים להפיק תועלת מהפסקה טבעית בשגרת היומיום שלהם. זה מאפשר להם "לעצור לרגע ולהתחבר מחדש זה עם זה בצורה משמעותית", אומרת הפסיכותרפיסטית והמטפלת המינית מרי ג'ו ראפיני. לכן, כאשר הדברים מרגישים מלחיצים, במקום לדחוק אותם הצידה, זוגות יכולים לעסוק בפעילות מינית כדי "לשחרר אנדורפינים שעשויים לעזור להפחית את החרדה ובסופו של דבר לקרב אותם זה לזה".

שנית, סקס הוא ההזדמנות המושלמת לחזק מערכות יחסים. סקס באמצע היום יכול להיות דרך מצוינת להצית מחדש את להבת האהבה שכל מערכת יחסים צריכה. כאשר זוגות לוקחים את הזמן להיות אינטימיים, "הם יוצרים אווירה של הנאה וסיפוק אחד בין השני, מראים לאדם השני שעדיין אכפת להם עמוקות", אומר רפיני.

לבסוף, סקס באמצע היום יכול לשפר את השינה. כאשר זוגות המקיימים יחסי מין קרובים פיזית זה לזה, זה יכול להקל עליהם למצב רגוע כי הוא אידיאלי לשינה. לא רק זה, אלא בגלל שזה מעורר שחרור של הורמונים מרגיעים ומשקמים, סקס אחר הצהריים יכול לעזור לזוגות להיסחף לתוך שינה עמוקה יותר ולהתעורר מרגיש נינוח יותר.

יש גם הטבה בלתי צפויה לסקס בצהריים: זה יכול לגרום לך להיות פרודוקטיבי יותר. ראפיני אומר כי פרץ האנרגיה והאנדורפינים לאחר קיום יחסי מין יכול לספק "פרץ רגשי של כוח", המוביל לשיפור הערנות וליצירתיות מוגברת. פרץ האנרגיה והשמחה שמגיע מסקס אחר הצהריים יכול להפוך את השלמת המשימות ודחיפת פרויקטים קדימה לקלה ומהנה יותר.

סקס טייק אוויי 

באמצע היום הפך פופולרי יותר ויותר – ולא בכדי. זה יכול להקל על מתח, להעצים מערכות יחסים, לקדם שינה טובה יותר, ואפילו לשפר את הפרודוקטיביות. כדי לקצור את היתרונות, צאו לשלב סקס אחר הצהריים בשגרה שלכם, גם אם זה רק לכמה דקות ביום. כפי שרפיני אומר, "זה מאוד מספק להשקיע את המאמץ לשמור על הלהבה של מערכת היחסים שלך בחיים עם סקס באמצע היום – אין כמו להתחבר עם בן הזוג שלך בצורה אינטימית באמצע השבוע".

ואם אתה זקוק לסקס עכשיו – בשביל זה יש דירות דיסקרטיות בקריות.