מהטעמים העשירים שלו ועד להגשה הצבעונית שלו, המטבח הים תיכוני הוא אחד מסגנונות האוכל האהובים ביותר בעולם. אם אתם מחפשים להוסיף כמה מנות טעימות למתכון הבלום שלכם, משתלם לבדוק את לימוד הסודות של המטבח העתיק הזה. הנה המקום שבו אתה יכול ללכת כדי לקבל קצת ידע בישול ים תיכוני.

קורסי בישול בסורנטו – ממוקם בעיר סורנטו בדרום איטליה, בית ספר לבישול זה מתמקד אך ורק במסורות הבישול של הים התיכון. תוך כדי לימוד יסודות הסגנון, תקבלו גם הדרכה אחד על אחד משף מקומי. השיעור שלכם יכלול ביקור בשוק המקומי כדי לחקור את המרכיבים הטריים ביותר שיש לאזור להציע.

בית הספר מציע גם סיורים בכמה מהמסעדות המפורסמות ביותר בסורנטו, מה שנותן לכם הזדמנות לחוות את המטבח המוגש בסביבה ים תיכונית מסורתית. תוכלו לדגום פריטי תפריט ולקבל הוראות אחד על אחד כיצד לשכפל אותם במטבח שלכם בבית.

שפים בשמש  – אם רק קו החוף הים תיכוני שטוף השמש יספיק, אז שקול שיעור בישול ב- Chefs in the Sun באליקנטה, ספרד. כאן תוכלו ללמוד את סודות אבותיו של המטבח הים תיכוני באחד הלוקיישנים המדהימים ביותר שניתן להעלות על הדעת.

בקורס הבישול שלכם, תוכלו לחקור את הטעמים העשירים של האזור, מעשבי תיבול טריים ותוססים ועד למרכיבים המלוחים של ספרד והתבלינים העדינים של איטליה. תלמדו כיצד להכין את הפאייה המושלמת, טאפאס ועוד, עם קורסי התמחות אופציונליים כמו פאייה דגים ופירות ים. בית הספר לבישול תפוח רקוב

שום רשימה של מקומות ללמוד בישול ים תיכוני לא תהיה שלמה מבלי להזכיר את בית הספר לבישול תפוח רקוב באתונה, יוון. כיתה נעימה זו מתאימה עד 12 תלמידים ומדגישה את יסודות התזונה הים תיכונית, כולל שימוש במרכיבים מקומיים וברי קיימא.

תוכלו ללמוד את הפרטים הקטנים של מנות כמו צזיקי, סלט יווני, קבובי טלה ועוד, והכל בסביבה ידידותית ומסבירת פנים. לאחר שיעורי הבישול שלכם, תוכלו גם לטעום כמה מהפינוקים הטעימים שהכנתם.

הים התיכון מפורסם באוכל המדהים שלו, ואין דרך טובה יותר ללמוד את המטבח המשובח הזה מאשר לבקר במקור היסוד שלו. בין אם אתם ביוון, ספרד או איטליה, תוכלו למצוא שיעורי בישול וחוויות שיעניקו לכם הצצה מרתקת לטעמי האזור. מלימוד היסודות ועד להתנסות בכמה מהמאכלים המקומיים, תוכלו לחוות את כל הסודות הטעימים של בישול ים תיכוני.

כאשר תסיים לימודים ותהיה שף, שום בחורה לא תגיד לך לא. אבל בינתיים אתה יכול לבלות עם נערות ליווי במרכז